Power.ForumZ.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salutare Power.Forumz

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
aNNdreU

aNNdreU


Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/01/2011

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 3:41 pm

Ati vrea sa va mutati pe forumul meu?

Acesta este forumul meu !

Sper sa ne intelegem dak veti venii administratorii vor primii Moderator Global Deocamdata ! iar ceilalti stafferi vor primi un rang mai jos
Sus In jos


avatar


Data de inscriere : 01/01/1970

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 3:43 pm

De unde ai auzit de comunitatea noastra?
Sus In jos
aNNdreU

aNNdreU


Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/01/2011

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 3:45 pm

Salut pur si simplu vreau sa fac un parteneriat cu niste oamenii de treaba !

In curand link spre forumul meu va fi on deaorece noi am fost in pauza ! Si vrem sa incepem treburile foarte repede !
Sus In jos


avatar


Data de inscriere : 01/01/1970

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 3:51 pm

Ne pare rau dar nu iti putem accepta propunerea chiar daca pari un om de treaba...Motiv: Aceasta este comunitatea noastra shi decat sa venim in comunitatea ta shi sa-ti fim subalterni adik sa depindem de tine pt orice decizie mai bine ramanem aici unde suntem sefi :D plus k am depus ceva munca sa facem ce am facut pana acuma shi nu putem sa neglijam aceasta munca plus k sv comunitatii in curand va fi gata shi incet,incet ne vom ridica
Sus In jos
aNNdreU

aNNdreU


Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/01/2011

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 4:07 pm

Salut

Va dau rang Moderatori Globali si luam deciziile inpreuna
Si noi avem nevoie de un server !
In prezent noi am acumulat un numar de : 2700 posturi
: 560 membrii


Veti primii Administrator putin mai tarziu deoarece ne rezervam niste drepturi @ Vision Strike !
Sper ca nu v-am deranjat !

O zi buna ! O sa dau eu un reply cu forumul bineinteles dak nu ii dati T/C
Sus In jos


avatar


Data de inscriere : 01/01/1970

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 4:23 pm

Nici un fel de deranj insa eu cel putin nu accept
Dar las topicul deschis sa vedem ce spun shi ceilalti membrii
Sus In jos
Stress

Stress


Mesaje : 32
Data de inscriere : 22/01/2011

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 5:47 pm

Hello! Multumim pentru cerere dar trebuie sa spun ca eu nu accept... daca vrei devenim parteneri etc... dar nu ne mutam.. :res:


Ultima editare efectuata de catre Stress in Mar Feb 01, 2011 9:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Marinaru'

Marinaru'


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/01/2011

Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1Lun Ian 31, 2011 8:41 pm

Voi lua decizia cand o sa ajung acasa...pana atunci o sa ma gandesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare Power.Forumz  Empty
MesajSubiect: Re: Salutare Power.Forumz    Salutare Power.Forumz  Icon_minitime1

Sus In jos
 
Salutare Power.Forumz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Power Community
» Staff Power Community

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Power.ForumZ.Ro :: Forum :: • Cerere Rank •-
Mergi direct la: